Aizvērt

IPAS „INVL Asset Management” piedāvā jaunu ieguldījumu plānu „INVL INDEX DIRECT”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Fondēto pensiju shēmas administrēšanas daļa informē, ka valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) līdzekļu pārvaldītājs IPAS „INVL Asset Management” no 2017. gada 14.augusta piedāvā esošajiem un potenciālajiem VFPS dalībniekiem jaunu aktīvo ieguldījumu plānu – „INVL INDEX DIRECT”.
Publicēšanas datums: [16.08.2017.]

Iedzīvotāji kūtri izmanto iespējas elektroniski pieprasīt pabalstus

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) šogad no iedzīvotājiem visvairāk  elektroniski ir saņēmusi iesniegumus slimības un maternitātes pabalstu piešķiršanai un pārrēķināšanai.
Publicēšanas datums: [21.07.2017.]

Ģimenes valsts pabalsta izmaksa vasarā par izlaiduma klašu audzēkņiem

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ģimenēm par bērniem, kuri jūnijā pabeiguši 9. klasi, no 1.jūlija ģimenes valsts pabalsta izmaksu pārtrauc, un VSAA to neizmaksā par jūliju un augustu.
Publicēšanas datums: [07.07.2017.]

Jauns līdzekļu pārvaldītājs IPAS „Indexo” piedāvā ieguldījumu plānu „INDEXO Izaugsme”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) noslēgusi līgumu ar Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrību „Indexo” „Par valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu  pārvaldīšanu”.
No 2017.gada 3.jūlija uzkrājumu pensiju 2.līmenī varēs uzticēt arī IPAS „Indexo”, kas piedāvā esošajiem un potenciālajiem valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) dalībniekiem aktīvo ieguldījumu plānu – „Indexo Izaugsme”.
Publicēšanas datums: [03.07.2017.]

Pabalsta aizbildnim par bērna uzturēšanu izmaksa

VSAA informē, ka aizbildnim, kuram pabalsts par bērna uzturēšanu piešķirts līdz 2016.gada 31.decembrim un tā izmaksa nepārtraukti turpinās pēc 2017.gada 1.janvāra, VSAA pārreķināto pabalsta apmēru un starpību par sešiem mēnešiem no 1.janvāra izmaksās līdz 2017.gada 7.jūlijam.
Publicēšanas datums: [30.06.2017.]

Izmaiņas klientu apkalpošanā Aizputē

Sakarā ar Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) darbības uzsākšanu Aizputē, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Liepājas reģionālā nodaļa savu klientu apkalpošanas centru Aizputē slēdz.
Publicēšanas datums: [28.06.2017.]

VSAA publicē informāciju par sociālās apdrošināšanas budžetu

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra informē, ka sadaļā Budžets un statistika – Budžeta izpildes vēsturiskie dati ir ievietots informatīvais ziņojums par valsts speciālā budžeta un valsts pamatbudžeta izpildi 2016. gadā.
Publicēšanas datums: [15.06.2017.]

Rīgā tiekas Baltijas valstu sociālās apdrošināšanas iestāžu vadītāji

25.maijā Rīgā tiekas Baltijas valstu sociālās apdrošināšanas institūciju direktori un pārstāvji, lai dalītos pieredzē par iestāžu darbības stratēģisko plānošanu un darbības monitoringu, kā arī lai apspriestu sociālās  apdrošināšanas aktuālos jautājumus.
Publicēšanas datums: [24.05.2017.]

Palielinās minimālais atbalsts apgādnieku zaudējušiem bērniem

No 2017.gada 1.aprīļa ir palielināts apgādnieka zaudējuma pensijas, atlīdzības par apgādnieka zaudējumu un valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apgādnieka zaudējuma gadījumā minimālais apmērs katram bērnam:

Publicēšanas datums: [25.04.2017.]

Izmaiņas klientu apkalpošanā Pierīgas nodaļas Olaines KAC

Informējam, ka Pierīgas nodaļas Olaines klientu apkalpošanas centrā no š.g. 24.aprīļa noteikts pusdienas pārtraukums no plkst. 12.30 līdz 13.00
Publicēšanas datums: [21.04.2017.]