Aizvērt

IPAS „INVL Asset Management” piedāvā jaunu ieguldījumu plānu „INVL INDEX DIRECT”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Fondēto pensiju shēmas administrēšanas daļa informē, ka valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) līdzekļu pārvaldītājs IPAS „INVL Asset Management” no 2017. gada 14.augusta piedāvā esošajiem un potenciālajiem VFPS dalībniekiem jaunu aktīvo ieguldījumu plānu – „INVL INDEX DIRECT”.

Ieguldījumu plāna maksājuma pastāvīgā daļa, ko ietur reizi mēnesī, ir 0,5% gadā, bet maksājuma mainīgā daļa, ko ietur reizi gadā netiek ieturēta.

Plašāka informācija par IPAS „INVL Asset Management” atrodama līdzekļu pārvaldītāja interneta vietnē https://www.invl.com/lat/lv.

Ar informāciju par visiem līdzekļu pārvaldītājiem un ieguldījumu plāniem var iepazīties  www.manapensija.lv sadaļā Pensiju 2.līmenis -> Ieguldījumu plānu dalībniekiem paredzētā pamatinformācija.

Kurš šobrīd ir Jūsu līdzekļu pārvaldītājs un cik liels ir Jūsu uzkrājums VFPS, iespējams noskaidrot portālā www.latvija.lv, pieprasot izziņu: „Valsts fondēto pensiju shēmas (pensiju 2.līmeņa) dalībnieka konta izraksts ” .

Informācija par VFPS, ieguldījumu plānu izvēli un maiņu – VSAA mājaslapā.

 

Publicēšanas datums: [16.08.2017.]